Kariéra

Projektant
Ukázat více
Referent podpory projektování
Ukázat více

Projektant

Zvládáte dodržovat termíny, máte potřebnou kvalifikaci a preciznost je vaší předností? Pokud je vaše odpověď ano, rádi vás přijmeme jako projektanta. Nabízíme zajímavou práci v prosperující společnosti, vysoké finanční hodnocení, pružnou pracovní dobu, pracoviště po celé České republice a prostor pro profesní rozvoj.

Referent podpory projektování

Umíte komunikovat a nebojíte se práce s lidmi? Pokud je vaše odpověď ano, tak hledáme právě vás. Nabízíme pozici referent podpory projektování ve významné projekční společnosti, vysoké finanční ohodnocení, pracoviště v celé České republice a prostor pro osobní i kariérní posun.

Projektant

Zvládáte dodržovat termíny a preciznost je vaší předností? Pokud je vaše odpověď ano, rádi vás přijmeme jako projektanta. Nabízíme zajímavou práci v prosperující společnosti, vysoké finanční hodnocení, pružnou pracovní dobu, pracoviště po celé České republice a prostor pro profesní rozvoj.

Technik inženýringu

Umíte komunikovat a nebojíte se zodpovědnosti? Pokud je vaše odpověď ano, tak hledáme právě vás. Nabízíme pozici technika inženýringu ve významné projekční společnosti, vysoké finanční ohodnocení, pracoviště v Pardubicích a prostor pro osobní i kariérní posun.

envelope-ophone